Naše služby

Tepelná čerpadla

Dodáváme a montujeme jak kompletní systém vytápění a ohřevu vody pomocí tepelného čerpadla tak samotné jednotky pro ohřev teplé vody tepelným čerpadlem. V obou variantách dodáváme produkty renomované značky DeDietrich.

DeDietrich Elensio TWH 200

Termodynamický ohřívač s tepelným čerpadlem využívající energii ze vzduchu z interiéru nebo z venkovního prostředí.

Více info

DeDietrich Alezio S V200

Tepelné čerpadlo vzduch-voda Inverter, skládá se z venkovní jednotky, vnitřního modulu MIV-4 a se zásobníkem TV o činném objemu 180 l

Více info

Proč tepelná čerpadla DeDietrich

Lídr na trhu

De Dietrich, lídr na trhu s kondenzačními technologiemi, nabízí již více než 10 let pod značkou udržitelného komfortu® inovativní systémy vytápění, které umožňují úsporu energie a zároveň chrání životní prostředí.

Udržitelný komfort®

De Dietrich se u všech svých produktů od tepelných čerpadel k solárním systémům, od kotlů na pevná paliva ke kondenzačním kotlům zavazuje k poskytování udržitelného komfortu®.

Volbou udržitelného komfortu® ušetříte energii, přispějete k ochraně životního prostředí a zároveň i zvýšíte svůj komfort.

Záruka

De Dietrich poskytuje záruku u svých produktů na všechny chyby materiálu nebo vnitřní závady fungování od data, kdy uživatel produkt zakoupí. Přesné trvání záruky zjistíte po stažení uvedené dokumentace. Záruka na nové náhradní díly je stejná jako u dílů nového produktu.

Vysoké nároky na kvalitu

Jakýkoliv model, od nejjednoduššího po nejdokonalejší, označený logem De Dietrich má zaručenou kvalitu. Kvalita konstrukce, technologie i zpracování do posledního detailu – vše musí zajistit maximální spolehlivost a trvanlivost produktu. Všechny výrobky musejí po celou dobu své životnosti splňovat vysoké požadavky na značku kvality De Dietrich.

Stálé inovace

Kromě tradice firma De Dietrich klade velký důraz na inovace. V průběhu posledních 50 let dosáhl De Dietrich několika prvenství, za nimiž stojí především úsilí nepřetržitého výzkumu a vývoje. Společnost se plně věnuje vývoji nových technologií, které přispívají k úsporám energií a ochraně životního prostředí. V početných výzkumných a vývojových centrech pracuje více než 100 inženýrů na vývoji nových kotlů a dalších výrobků tepelné techniky.

Servisní síť

Napište nám
    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


    x