Doporučujeme a dodáváme

Klimatizace

Dodáváme a montujeme klimatizace bez venkovní jednotky IVAR 2.0 – vhodná pro klimatizování, nebo ohřev vnitřních prostor, ale také všem dobře známou klimatizaci typu split s venkovní jednotkou Baxi Astra R32.

IVAR 2.0 bez venkovní jednotky

Komfortní teplota i v tropických dnech a nocích, moderní design bez nevzhledné krabice na domu a pohodlné ovládání i z mobilního telefonu.

Více info

Baxi Astra - Mono Split R32

Zcela nový, elegantní a kompaktní design díky matné povrchové úpravě s energetickou účinnosti chlazení A++ a vytápění A+.

Více info

Výhody klimatizace bez venkovní jednotky IVAR 2.0

  • Klimatizace bez venkovní jednotky
  • Možnost výběru mezi vertikálním a horizontálním provedením
  • Jednoduchá instalace
  • Snadná obsluha
  • Atraktivní design a vysoká efektivita provozu

Snadná instalace

Klimatizační jednotka IVAR.2.0 může být instalována na jakoukoliv obvodovou stěnu, ať už u podlahy nebo u stropu. Jediné, co klimatizační jednotka potřebuje, jsou dva otvory v obvodové stěně o průměru 162 mm. Podívejte se na video, jak snadná instalace je.

Optimalizovaný výkon DC Inverter a Dual Power

Výkony klimatizační jednotky byly optimalizovány tak, aby bylo dosaženo správné teploty a co největší úrovně komfortu, a tedy i nízké spotřeby energie a hlučnosti. Díky pečlivé volbě izolačních materiálů je hlučnost srovnatelná s klasickými splitovými jednotkami a spotřeba energie je nyní výrazně snížena díky instalaci nových DC motorů ventilátorů. Díky funkci Dual Power je požadované teploty dosaženo za co nejkratší dobu.

V létě chladí, v zimě topí

Každé klimatizační a chladicí zařízení pracuje na principu tepelného čerpadla. To znamená, že může být technicky upraveno tak, že je možné v létě zařízením vnitřní místnosti chladit a v zimě vytápět.

Sklopné externí mřížky

Jednotka IVAR.2.0 je vybavena sklopnými klapkami na fasádě v místě přívodu a odvodu venkovního vzduchu, které se otevřou samotným prouděním venkovního vzduchu jednotkou. Otevírají se, když je jednotka v provozu, při vypnutí jednotky se automaticky uzavírají. Díky tomu je zajištěn lepší vnitřní komfort, méně prachu, hlučnosti a znečistění, méně častá údržba a také menší viditelnost zvenku.

Ovládání klimatizační jednotky IVAR.2.0

Dálkové ovládání, dotykový displej a řízení přes aplikaci iOS a Android. Při vývoji jednotky se myslelo na to, aby její obsluha byla co možná nejjednodušší. Kromě dálkového ovládání je jednotka vybavena dotykovým displejem, který umožňuje nastavení jakékoliv funkce. Displej je také vybaven zámkem pro zamezení neoprávněného použití jednotky. Je možné zcela deaktivovat „topný“ režim pouhým stiskem displeje. Jednotka poté pracuje pouze v režimu chlazení, bez nutnosti instalace potrubí k odvodu kondenzátu. Směr proudění vzduchu je také možno přizpůsobit pouhým stiskem jednoho tlačítka. Pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu můžete jednotky řídit dálkově pomocí Wifi.

Odvod kondenzátu

U modelů s provozním režimem vytápění, musí být k zařízení připojeno potrubí pro odvod kondenzátu. Elektroventil umožní odvod kondenzátu z vnitřní sběrné nádoby poté, co byla dosažena maximální hladina kondenzátu ve sběrné nádobě. U zařízení pouze pro chlazení musí být potrubí pro odvod kondenzátu připojeno pouze při provozu jednotky s nízkými teplotami v chlazené místnosti pod 23 °C.

Napište nám
    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


    x